Dr Kamil Zajączkowski z wizytą w Indiach

5 stycznia 2017

W dniach 4-15 listopada dr Kamil Zajączkowski przebywał w Indiach, w Manipal University, na Wydziale Geopolityki i Stosunków Międzynarodowych (Department of Geopolitics and International Relations). Wizyta na uczelni obejmowała:

• cykl wykładów nt. Poland as Emerging Key Player in the EU, a także pt. EU as Global Actor in International Relations
  • udział w seminarium międzynarodowym zorganizowanym przez Wydział Geopolityki i Stosunków Międzynarodowych (Department of Geopolitics and International Relations) przy współpracy z CE UW i ISM UW pt. EU and Rising Powers of Asia”
  • spotkanie z Wice-Rektorem Manipal University, Prof. H Vinod Bhat (Doktor towarzyszył Prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia – prof. UW dr hab. Jolancie Choińskiej-Mice, prof. Marcie Kicińskiej-Habior, prorektor UW w latach 2008-2016, oraz dr. Jakubowi Zajączkowskiemu – dyrektorowi ISM UW).

Ponadto podczas wizyty w Indiach, 14 listopada, wziął udział w Mangalore w seminarium naukowym pt.The European Union and Emerging India” zorganizowanym przez Mangalore University (wspólna inicjatywa 3 Wydziałów – Departments – Political Science, Economics and Business Administration).

Wykłady i pobyt dr K. Zajączkowskiego zostały sfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz Manipal University.