Drugie spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem Erasmus Plus

8 lutego 2024

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w kwalifikacji do programu Erasmus Plus 2024-2025. Studentki i studenci europeistyki mają możliwość wyboru uczelni z oferty Centrum Europejskiego i Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Listy uczelni w zakładkach Erasmus obu jednostek.

Oferta stypendialna Centrum Europejskiego UW jest zarezerwowana wyłącznie dla studentek i studentów europeistyki. Obie jednostki mają osobny harmonogram kwalifikacji – proszę śledzić strony internetowe.

Spotkanie informacyjne on-line w dniu 13.02.2024 o godzinie 13.00.

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów II i III roku europeistyki pierwszego stopnia oraz I roku europeistyki drugiego stopnia na spotkanie informacyjne on-line o godzinie 13.00

Link do spotkania via google meet: https://meet.google.com/pwc-rvow-yop

Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania związane z postępowaniem kwalifikacyjnym i zachęcić do udziału w programie!

Uwaga! Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł wziąć udziału w spotkaniu z koordynatorami z obu jednostek, jest możliwość konsultacji on-line ze mną w dniu 13.02.2024, 18.00-19.00.

Link bez zmian.