Dyrektor CE UW z wizytą u Prorektor KUL-u

24 czerwca 2022

7 czerwca br. dyrektor CE UW, dr hab. Kamil Zajączkowski, spotkał się w Lublinie, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim z dr hab. Beatą Piskorską, prof. KUL.

Pani dr hab. Beata Piskorska jest Prorektor ds. studentów, doktorantów i rozwoju KUL. Celem spotkania było zacieśnienie współpracy między CE a KUL-em odnośnie badań nad studiami europejskimi. Pani Prorektor wręczyła także dyrektorowi CE w imieniu władz KUL-u list gratulacyjny dla CE z okazji niedawno obchodzonego 30-lecia jednostki.

Ponadto dyrektor CE wziął udział w konferencji naukowej nt. miejsca UE i Polski w nowej rzeczywistości postpandemicznej. Dyrektor wygłosił wystąpienie na temat porządku międzynawowego w kontekście pandemii i wojny w Ukrainie.