CEWSE Dyskusja panelowa “EU facing current challenges, opportunities, crises & conflicts”

30 kwietnia 2017

Fostering Dialogue

Zapraszamy do udziału w CEWSE Roundtable Debate “EU Facing Current Challenges, Opportunities, Crises & Conflicts”, która odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r. (środa), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, sala 3a.

Gośćmi dyskusji będą między innymi:
Professor Jean-Marc Trouille – University of Bradford,
Dr Marta Pachocka – SGH Warsaw School of Economics,
Ewa Moncure – European Border and Coast Guard Agency (Frontex),
Professor Nico S. Groenendijk – European Community Studies Association (ECSA-World), President, University of Tartu, Estonia,
Professor Ewa Latoszek – Centre of Excellence of Warsaw School of Economics (CEWSE), Director, Polish European Community Studies Association (PECSA), President, Poland,

Plan wydarzenia:
09:45–10:00 Mowa inagurująca “The European Union against the odds: from existential threats to resilience and reform”
10:00–10.45 Sesja 1. “Global Strategy to steer EU external action in an increasingly connected, contested & complex world – working together”
10:45–11:30 Sesja 2. “Policy coherence for development- what actions for the nearest future?”
11:30–12:15 Sesja 3. “Towards a more responsible trade & investment policy – the case of TTiP”

Więcej szczegółów oraz program dyskusji dostępne są na stronie CEWSE.

Prosimy o rejestrację poprzez formularz on-line do dnia 07.05.2017 r.
Językiem obrad będzie język angielski. Udział w Dyskusji Panelowej jest bezpłatny.

Centrum Europejskie UW jest współorganizatorem wydarzenia.

Dyskusja Panelowa CEWSE wpisuje się w prestiżowy projekt europejski kierowany przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek i realizowany w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.