Europeistyka w CE UW – dołącz do nas!

3 czerwca 2023

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? 🤔

👉 Chcesz zdobyć zawód, dzięki któremu będziesz obracać się w międzynarodowym towarzystwie i podróżować?

👉 Liczysz na kadrę wybitnych wykładowców oraz praktyków, których zajęcia zainspirują Cię i zmotywują do pogłębiania wiedzy?

👉 Chcesz część studiów spędzić za granicą? Marzy Ci się University College London, Sciences Po Paris, Maastricht University, Vrije Universiteit Brussels, czy Università degli Studi di Bologna?

W Centrum Europejskim mamy to wszystko 🇪🇺

Atrakcyjny program, możliwość podróży i studiów za granicą dzięki umowom z ponad 35 uczelniami na świecie, świetną i uznaną kadrę wykładowców, aktywny samorząd, który nie pozwoli Ci się nudzić i wiele więcej….

Zobacz dlaczego jeszcze warto studiować w Centrum Europejskim UW i dołącz do nas.

REJESTRACJA DOSTĘPNA JEST TUTAJ.