Festiwal Moc Gór – Festiwal Filmów Górskich 2021

9 czerwca 2021

W dniach 24 – 27 czerwca 2021 r. w Zakopane – Kościelisko już po raz 17 odbędzie się festiwal MOC GÓR – Spotkania z Filmem Górskim.

Spotkania z Filmem Górskim to międzynarodowa marka. Jako jedyny festiwal w Polsce przyjęty do The International Alliance for Moutain Film (stowarzyszenie zrzesza najlepsze festiwale z całego świata).
Miło jest nam również poinformować, że w tegorocznym składzie jury zasiądzie dr Mirella Kurkowska – którą studenci mogą spotkać w ramach zajęć „Europejski kanon filmowy. Kinematografia na tle dziejów kultury”, „Europejskie kody kulturowe” oraz „Dzieje kultury europejskiej”.

Aktualności, program, jak również listę gości i filmów biorących udział w festiwalu znajdziecie Państwo na stronie internetowej wydarzenia – Strona festiwalu tutaj!

Zapraszamy!