Inauguracja Roku Akademickiego CE UW 2021/2022!

21 września 2021

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego CE UW 2021/2022!

Już 28 września 2021 r. o godz. 11:00 zapraszamy na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego CE UW, która odbędzie się w Auditorium Maximum UW w Auli Im. Adama Mickiewicza (Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa).

Inauguracja Roku jest obowiązkowa dla studentów pierwszego roku studiów. Studenci II i III roku oraz inne osoby (bez zaproszeń), które chcą pojawić się na Inauguracji osobiście prosimy o przesłanie swoich danych na adres mailowy: a.sacharuk@nulluw.edu.pl.

Dla tych z państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w inauguracji osobiście, za pośrednictwem naszego profilu na Facebook’u dostępna będzie transmisja LIVE. Rozpocznie się ona o godz. 11:00 pod TYM LINKIEM.

Poniżej znajdą Państwo program uroczystości:

• Hymn Państwowy
• Powitanie uczestników uroczystości i wystąpienie dr hab. Kamila Zajączkowskiego – Dyrektora Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego
• Wystąpienie dr hab. Sławomira Żółtka prof. ucz., Prorektora UW ds. studentów i jakości kształcenia
• Immatrykulacja
• Gaude Mater Polonia
• Przywitanie studentów przez przedstawicieli Samorządu Studentów Centrum Europejskiego UW i Europeistyki UW
• Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów Centrum Europejskiego UW
• Wykład inauguracyjny prof. dra hab. Jana Jakuba Michałka (Wydział Nauk Ekonomicznych UW) Czy możemy policzyć korzyści z integracji europejskiej dla Polski?
• Gaudeamus Igitur
• Zakończenie uroczystości