Kurs Academic Research Made Easy

27 kwietnia 2022

Zapraszamy do udziału w kursie Academic Research Made Easy.

W toku kursu:

• Osiągniesz dogłębne zrozumienie procesu badań akademickich od początku do końca
  • Opanujesz najważniejsze narzędzia i techniki badawcze
  • Dowiesz się, jak efektywnie organizować badania i wypracujesz własny styl badawczy
  • Dowiesz się, jak budować (anglojęzyczne) argumenty naukowe i popierać je dowodami
  • Poznasz różne typy wyszukiwarek i trików ułatwiających skuteczne wyszukiwanie źródeł

Damy Ci też szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w praktyce! Jeśli zechcesz, to zaangażujemy Cię w przydatne ćwiczenia praktyczne.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 3-4 czerwca 2022 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 26 maja 2022. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisachhttps://fb.me/e/1yb1m9lzT