Kyndryl Upskill Journey at Universities by Women in Business

7 listopada 2022

Studentko! Absolwentko! Czy wiesz, że IT to jedna z najlepiej rozwijających się branż na rynku?

Czy wiesz, jakie daje szanse rozwoju i możliwości budowy kariery? Czy chciałabyś spróbować w IT, ale boisz się, że to nie dla Ciebie? Jeśli stoisz właśnie przed pierwszym krokiem w rozwoju kariery lub zwyczajnie ciekawi Cię „o co chodzi z tym IT” – zapraszamy na cykl spotkań z doświadczonymi liderkami z branży.

Firma Kyndryl, wiodący dostawca usług IT z długoletnim doświadczeniem, zaprasza na Upskill Journey – edycję uniwersytecką projektu podnoszenia kwalifikacji niezbędnych w branży IT. Do udziału zapraszamy przede wszystkim studentki i absolwentki kierunków nietechnicznych.

„Women in Business” to grupa wolontariuszek z firmy Kyndryl CIC Poland – kobiety, które odważyły się budować swoje kariery w nieznanym dla nich świecie IT. Teraz, jako profesjonalistki, chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z młodym pokoleniem zdolnych studentek i studentów. Spotkania w formie otwartych prelekcji i warsztatów odbywać się będą online.

Kyndryl Upskill Journey at Universities by Women in Business
See IT – Mind IT – Master IT
Save the date: 14 – 21 listopada 2022

Wybierz wydarzenie i dołącz do wirtualnego spotkania!
Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.
Uruchom MS Teams i włącz się do dyskusji o swojej przyszłej karierze w IT.

Wszystkie linki bezpośrednio do spotkań znajdziesz tutaj: https://kyndryl.biz/kuj_at_unis_2022

Agenda:

Pon. 14.11.2022, 15:00 – 17:00
– Professional development in IT – career paths from zero to hero [ENG]
– Jak znaleźć swoje miejsce w IT – ścieżka kariery filologa, który nie chciał zostać nauczycielem [PL]

Wt. 15.11.2022, 16:30 – 18:00
– Od Junior Project Managerki do Account Portfolio Expertki – moja droga kariery [PL]
– Certyfikaty i ścieżki kariery w Project Management [PL]

Czw. 17.11.2022, 14:30 – 16:00
– Nie samym IT człowiek żyje: ekologia, diversity, inclusion – czyli co możesz robić w pracy poza pracą [PL]
– Jak to się dzieje, że maszyny nas rozumieją – Data Scientist o początkach kariery i o tym, że AI to nie czarna magia [PL]

Pon. 21.11.2022, 15:00 – 18:00