Seminarium „Problems of access to electronic public administration. Legal safeguards against digital divide in e-administration”

17 listopada 2023

Dyrektor Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Kamil Zajączkowski, ma przyjemność zaprosić Państwa na seminarium w języku angielskim poświęcone zagadnieniu:

Problems of access to electronic public administration.
Legal safeguards against digital divide in e-administration
”.

Seminarium odbędzie się w dniu 27 listopada 2023 roku w godz. 12.00 – 14.00.

Dzięki uprzejmości kancelarii prawniczej Dentons seminarium odbędzie się w jej siedzibie przy ul. Zajęczej 4Warszawie. Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest wcześniejsza rejestracja – prosimy o wiadomość elektroniczną na adres joanna.polanska@nulldentons.com, ze wskazaniem preferowanej formy udziału (osobiście / online).

Agenda seminarium:

12.00 – 12.10:       Opening remarks: prof. dr hab. Kamil Zajączkowski (Centre for Europe, University of Warsaw)

12.10 – 12.40:       „Problems of access to electronic public administration from the perspective of the EU and of a member state – Italian experience”, Giulia Giacobbe (University of Messina, Department of Political and Legal Science)

12.40 – 13.10:       “Progress and trends in access to electronic public and tax administration – the case of Poland”, dr Michał Bernat (Centre for Europe, University of Warsaw)

13.10 – 13.30:       “Digitization of administration – the perspective of public authorities”, a speaker from public administration

13.10 – 13.30:       Debate and Q&A session

Informacje praktyczne:

• Udział w webinarium jest bezpłatny.
  • Wydarzenie będzie prowadzone wyłącznie w języku angielskim.
  • W przypadku pytań dotyczących seminarium prosimy o kontakt z Joanną Polańską, e-mail: joanna.polanska@nulldentons.com.