Platforma Zielonego Dialogu UW nagrodzona w konkursie International Green Gown Awards 2023

24 lipca 2023

Platforma Zielonego Dialogu UW została nagrodzona w prestiżowym konkursie International Green Gown Awards 2023.
Projekt Uniwersytetu Warszawskiego Green Thinking Matter Now realizowany przez Platformę Zielonego Dialogu, którą kieruje prof. ucz. dr hab. Agatę Dziewulską, wykładowczyni CE UW, otrzymał wyróżnienie Highly Commended w kategorii Creating Impact.
👉 W klipie promującym projekt udział wzięli niezastąpieni Studenci CE UW. Dziękujemy dr Mirelli Kurkowskiej i Natalii Świercz za koordynację udziału Studentów.
🌿 Nagrody International Green Gown Awards są przyznawane co roku przez Environmental Association for Universities and Colleges: The Alliance for Sustainability Leadership in Education, które jest wspierane m.in. przez UN Environmental Programme i kluczowe organizacje szkół wyższych na świecie.