Postanowienia NOWOROCZNE już zaplanowane? Karty sportowe dla PRACOWNIKÓW i Doktorantów UW !

17 grudnia 2020

Szanowni Państwo,

15 grudnia 2020 r. Rektor Uniwersytetu Warszawskiego Pan Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak podpisał umowę dotyczącą kart sportowych dla UW.

Wszyscy Pracownicy i Doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego uzyskali możliwość skorzystania z kart sportowo-rekreacyjnych na bardzo preferencyjnych warunkach, które oferują dostęp na terenie całej Polski do obiektów i usług sportowych (siłownia, basen, taniec, joga, sztuki walki, tenis itd.). Projekt oraz umowa koordynowane były przez dr. Mirellę Kurkowską.

Więcej informacji na temat cen, zakresu oferty, sposobu skorzystania zostanie przekazane Państwu drogą mailową.

Zapisy do programu rozpoczynają się w styczniu 2021 roku, a jego start nastąpi 1 lutego 2021 roku.

Mamy nadzieję, że będzie to początkiem wzmożonych wysiłków na rzecz propagowania zdrowego stylu życia naszej uniwersyteckiej społeczności.

„Ruch może zastąpić wszystkie leki świata, ale żaden lek nie zastąpi ruchu” Wojciech Oczko – doktor medycyny i filozofii, nadworny lekarz królów polskich Stefana Batorego, Zygmunta III Wazy.

dr Mirella Kurkowska
koordynator