Zaznacz stronę

Praca w KPK – Specjalista ds. komunikacji i promocji

25 listopada 2018

Facebooktwitter

Oferta pracy na stanowisku:
Specjalista ds. komunikacji i promocji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Pracując z nami będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:

  • Wsparcie realizacji przygotowania portali dedykowanych programom ramowym UE;
  • Redagowanie polskiej i angielskiej strony internetowej dedykowanej programom ramowym UE. Prowadzenie kampanii komunikacyjnych w mediach społecznościowych;
  • Realizacja materiałów multimedialnych, filmów video do mediów społecznościowych
  • Przygotowywanie komunikatów na strony internetowe, wpisów w mediach społecznościowych, newsletterze;
  • Kontakty z mediami i organizacje spotkań prasowych;
  • Udział w dedykowanych krajowych i zagranicznych konferencjach, warsztatach
    i spotkaniach;
  • Wyszukiwanie informacji powiązanych z działalnością informacyjną KPK
    i korzystanie z nich w planowaniu i realizacji działań komunikacyjnych. Współpracę
    z partnerami krajowymi i zagranicznymi na rzecz komunikacji i upowszechniania informacji na temat programów ramowych UE;
  • Organizację i promocję webinariów poświęconych zagadnieniom związanym
    z programami ramowymi UE;
  • Wsparcie komunikacji w projektach europejskich;
  • Współpracę z partnerami i firmami zewnętrznymi m.in.: w zakresie przygotowania materiałów promocyjnych i informacyjnych.

 Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane dziennikarstwo, polonistyka, anglistyka, lingwistyka stosowana, komunikacja społeczna; public relations, marketing
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość zasad redagowania stron internetowych;
  • Umiejętność szybkiego redagowania treści w języku polskim i angielskim;
  • Znajomość wykorzystania mediów społecznościowych;
  • Łatwość komunikacji oraz nawiązywania kontaktów również w środowisku międzynarodowym;
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji powierzonych obowiązków;
  • Dyspozycyjność.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość specyfiki pracy w środowisku międzynarodowym, zwłaszcza w Komisji Europejskiej;
  • Dodatkowa znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego;
  • Doświadczenie w zarządzaniu.

Aplikację należy przesyłać na adres kpk@nullkpk.gov.pl do dnia 10 grudnia 2018 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy kandydatów o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”