Rekordowy nabór na europeistyce do programu Erasmus Plus

22 marca 2024

W wyniku I i II tury rozmów kwalifikacyjnych do programu Erasmus Plus 2024-2025 Komisja w składzie dr Agnieszka Chmielewska, Zastępca Dyrektora CE UW – Przewodnicząca, mgr Dorota Jurkiewicz-Eckert – Koordynator ds. programów mobilnościowych w CE UW oraz pani Natalia Świercz – Przewodnicząca Samorządu Studentów Europeistyki UW zakwalifikowala do dalszego postępowania kwalifikacyjnego 45 studentek i studentów pierwszego i drugiego stopnia europeistykl z umów Centrum Europejskiego. Tym samym wyrównaliśmy wynik z 2011 roku. Bardzo się z tego powodu cieszymy!

Ponieważ studentki i studenci europeistyki korzystają także w umów WNPiSM, dziesięcioro studentek i studentów europeistyki zakwalifikowało się z umów Wydziału. Brawo!

W sumie to 55 osób. 48 osób z pierwszego stopnia i 7 osób z drugiego stopnia.

Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za Państwa sukcesy w uczelniach partnerskich w całej Europie w przyszłym roku akademickim!

Komisja Kwalifikacyjna do programu Erasmus Plus w Centrum Europejskim UW