Seminarium „Legal Limits to Freedom of Movement of EU Citizens on the Move” z dr Solange Maslowski

4 maja 2021

Szkoła Doktorska Nauk Społecznych i Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium doktoranckie w języku angielskim prowadzone przez dr Solange Maslowski (Uniwersytet Karola w Pradze), wykładowcę wizytującego na Uniwersytecie Warszawskim. Seminarium zatytułowane „Legal Limits to Freedom of Movement of EU Citizens on the Move” zostanie poświęcone ograniczeniom prawa do swobodnego przemieszczania się i pobytu na terytorium Unii Europejskiej.

Seminarium odbędzie się 18 maja (wtorek) w godz. 15.00-16.30 na platformie Google Meet – Link do spotkania tutaj!

Seminarium jest otwarte dla wszystkich doktorantów studiujących na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w seminarium.

Pobyt dr Solange Maslowski jest realizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego PO WER, ścieżka 3.5.

ZIP_pasek