Udział Centrum Europejskiego UW w warsztatach dla doktorantów organizowanych przez Centrum Doskonałości Jeana Monneta w Szkole Głównej Handlowej (CEWSE)

26 maja 2019

W ramach wszechstronnego rozwijania swojej działalności naukowej Centrum Europejskie UW nawiązuje intensywną współpracę z innymi renomowanymi placówkami akademickimi. Dotyczy to m.in. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z którą nasza jednostka utrzymuje ożywione kontakty już od wielu lat.

W ramach tej współpracy CE UW jest zaangażowane w realizację prestiżowego międzynarodowego projektu badawczego pt. „Centre of Excellence at Warsaw School of Economics on European Union’s Security and Stability in a New Economic, Social & Geopolitical Settlement (CEWSE)”, prowadzonego w latach 2016-2019 i współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach Programu Erasmus+. Głównym realizatorem projektu jest Katedra Unii Europejskiej im. Jean Monneta SGH, a jego kierownikiem jest prof. zw. dr hab. Ewa Latoszek. Uczestnikami ze strony CE UW są: prof. dr hab. Bogdan Góralczyk, doc. dr Artur Adamczyk, doc. dr Olga Barburska, dr Kamil Zajączkowski.

W projekcie przewidziane jest – oprócz organizowania konferencji i seminariów czy wydawania publikacji naukowych – także prowadzenie specjalnych warsztatów dla doktorantów. Mogą oni, korzystając z wiedzy i doświadczeń wybitnych specjalistów, doskonalić swoje umiejętności tak pod względem merytorycznym, jak i w zakresie warsztatu badawczego.

W imieniu Organizatorów oraz Partnerów serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy Państwa do udziału w już trzeciej edycji tego rodzaju warsztatów doktoranckich pt. „The current challenges, instabilities and opportunities for the EU in a more connected, contested and complex world”. Odbędą się one w dniu 28 maja 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Al. Niepodległości 128, budynek C, sala 2a, w godz. 15.30-19.00. Więcej informacji na stronie: http://www.cewse.pl/en/workshops/workshop-no3

Program warsztatów w załączeniu.