Wyjścia do teatru z dr. Mirellą Kurkowską

16 lutego 2022

Dzieje kultury europejskiej dr Mirella Kurkowska

Na zajęciach z dr Mirellą Kurkowską w semestrze zimowym 2021/22 było nie tylko filmowo! Chętni studenci, dla których zajęcia w sali wykładowej to za mało, mieli również niejednokrotnie okazję wyjść z prowadzącą do teatru.

W związku z powyższym, studenci I roku mieli okazje obejrzeć w Teatrze Polskim im. A. Szyfmana sztuki takie, jak:
– „Wesele
– „Żołnierza królowej Madagaskaru
– „Wiśniowy sad„.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wyjść na „Wiśniowy sad” oraz „Żołnierz królowej Madagaskaru”. Zachęcamy do oglądania!
Studenci z Dr Hab. Danielem Przastkiem, Zdjęcie Po Przedstawieniu "Wiśniowy Sad"

Po zakończeniu spektaklu „Wiśniowy sad” studenci spotkali przypadkowo w teatrze Dziekana WNPiSM UW, Pana Profesora Daniela Przastka. Niestety nie wszyscy zdążyli do zdjęcia.