Aktualności

Miło nam poinformować, że absolwenci europeistyki – studiów europejskich z Centrum Europejskiego radzą sobie najlepiej ze wszystkich absolwentów stacjonarnych europeistyk w kraju, zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i magisterskich.
Ela3
Komisja Konkursowa Centrum Europejskiego UW wybrała partnerów do projektu w konkursie na Trzecią Misję Uczelni.
Trzecia Misja
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wystąpieniami Prof. Bogdana Góralczyka oraz dr Kamila Zajączkowskiego w mediach.
Ce_uw
Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w Międzynarodowej Szkole Letniej pt. Problemy współczesnej Europy z perspektywy krajów Europy Środkowo-Wschodniej (1-11 lipca 2018 r.)
Szkoła Letnia
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi publikacjami prof. Bogdana Góralczyka
Bogdan Góralczyk
Poszukujemy studentów, w których drzemie pasja pisarska lub dziennikarska i którzy chcieliby się włączyć w reaktywację pisma studentów Centrum Europejskiego UW. Chętnych prosimy o kontakt z dr Anną Ogonowską.
Pismo Studentów CE
Zachęcamy do obejrzenia najnowszych prac zaliczeniowych studentów Centrum Europejskiego z przedmiotu 'europejski kanon filmowy'.
Wirtualna Galeria
W dniach 11-12 maja 2018 r. w Macedonii odbyła się prestiżowa konferencja naukowa pt. Towards a Better Future: The Rule of Law, Democracy and Polycentric Development.
DSC_1152
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na gościnne oprowadzanie pt. „Wiek świateł i mroku” po wystawie „Czym jest Oświecenie? 200 lat Gabinetu Rycin BUW
5b0698d2cae50
Zapisz się na BraveCamp i wybierz szkolenie Promocja i marketing dla NGO.
Bravecamp
1 2 3 19