Aktualności

Właśnie ukazał się nowy numer kwartalnika naukowego "Studia Europejskie" 3/2017. Zapraszamy do lektury.
Okladka
Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Basen Morza Śródziemnego - otwarta ‘puszka Pandory' dla Unii Europejskiej”
Basen Morza Śródziemnego_27.2.2018 (1)
Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Debaty Publicznej zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Europejskie środy na Ksawerów” pt. “EUROsceptycyzm a tendencje dezintegracyjne w Europie”
Header_Riedel Event
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z Prof. Krzysztofem Jasieckim, który ukazał się na łamach "Spraw Nauki"
Zdjecie.maj09 003 1 E1506370401732 410x300
Informujemy, że z dniem 1 lutego 2018 r. obowiązki Dyrektora Administracyjnego w Centrum Europejskim UW przejmuje Pani Violetta Wojciechowska-Danilczuk. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w nowej roli!
Zdjecie_VWD
Fundacja Wileńszczyzna i Narodowy Bank Polski już od 9 lat wspierają studentów polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia do Polski z krajów byłego ZSRR.
Pobrane
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tekstem Prof. Bogdana Góralczyka w najnowszej publikacji pt. "Globalizacja, integracja europejska, a suwerenność państwa".
Okadka
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z wystąpień Prof. Góralczyka z dnia 25 stycznia 2018
Chiny_22
Po wielogodzinnym dniu pracy i mistrzowskiej kreacji postaci Arnolfa w przedstawieniu trwającym 2 godziny i 20 minut wielki aktor i dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie Andrzej Seweryn znalazł czas i siły na spotkanie ze studentami Centrum Europejskiego.
DSC03210
1 2 3 14