Gra strategiczna w programie nauczania CE UW

22 stycznia 2018

Facebooktwittergoogle_plus

Miło nam ogłosić, że Komisja Konkursowa Funduszu Innowacji Dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego przyznała 95 tys. zł dr hab. Agacie Dziewulskiej na zbudowanie symulatora stabilizacji państwa po konflikcie (http://bss.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/80/2018/01/fid14.pdf). Oznacza to, że od przyszłego roku akademickiego (2018/2019) przedmiot The Problem of Peace-Building (stabilizacja państw po konflikcie) na studiach II stopnia będzie realizowany z użyciem symulatora. Zajęcia będą składały się z dwóch części: konwersatorium połączonego z kursem online, które przygotują studentów do udziału w grze strategicznej stanowiącej symulację rzeczywistej sytuacji państwa po konflikcie. Mamy nadzieję, że ta innowacyjna metoda dydaktyczna dostarczy naszym studentom niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie pozwoli w lepszy sposób zrozumieć złożone problemy współczesnego świata. Serdecznie zapraszamy na nasze studia II stopnia!!