5 miejsc dla studentek i studentów europeistyki pierwszego stopnia w ramach Mieszanego Programu Intensywnego (BIP)

30 kwietnia 2024

Centrum Europejskie UW jest partnerem Mieszanego Programu Intensywnego – Blended Intensive Programme w ramach programu Erasmus Plus.  BIP to intensywny program dydaktyczny finansowany w ramach Erasmus Plus, który ma dwa komponenty – wirtualny oraz stacjonarny. Biorą w nim udział studentki i studenci z różnych uczelni europejskich.

Temat BIP CE UW:  „The enlargement process of the EU. Multidisciplinary narratives”

Główny organizator: Wydział Studiów Europejskich Babes-Bolyai Uniwersytet  Kluż-Napoka
Partnerzy: siedem uczelni z Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii i Niemiec.

Termin komponentu wirtualnego: między 20-24.05.2024 (dwa dni do potwierdzenia)
Termin komponentu stacjonarnego – szkoła letnia w UBB Kluż Napoka: 15-19.07.2024

Liczba miejsc dla CE UW: max. 5 miejsc.

Termin składania zgłoszeń: 10.05.2024!

Uwaga!

Zakwalifikowane studentki i studenci otrzymają finansowanie z dwóch źródeł: Komisji Europejskiej (część programu Erasmus Plus, zarządza nim BWZ) oraz ze środków własnych Centrum Europejskiego UW. W sumie to 490 euro ryczałtu z BWZ oraz bilet lotniczy zakupiony przez CE!

Terminarz, ogólne zasady kwalifikacji BIP UW oraz zasady BIP CE UW, ramowy program BIP,  a także wymagane dokumenty w procesie kwalifikacyjnym poniżej w  załącznikach.

Zachęcam do składania zgłoszeń! Mamy wyjątkowo korzystne warunki dla zakwalifikowanych uczestniczek i uczestników! Ciekawy temat, wyjątkowa okazja wzięcia udziału w międzynarodowej szkole letniej plus 3 pkt ECTS!

Naprawdę warto!

Potrzebne dokumenty: