Aktualności

Prof. Bogdan Góralczyk o COVID-19 oraz jego skutkach w eseju "Po pandemii czas na Zielony Ład?" w "Plus Minus" w www.rp.pl. Zachęcamy również do przeczytania tesksów w Obserwatorze Finansowym i Nowej Konfederacji.
AR 302209896
Po krótkiej przerwie kontynuowane są kursy dla młodzieży przygotowującej się do matury z historii i WOSu w ramach projektu Uniwersytet Warszawski dla Juniorów i Seniorów.
Uwjs
Profesor Bogdan Góralczyk, znawca Węgier (wkrótce jego nowa książka na ich temat),skomentował nowe ustawodawstwo na Węgrzech nadające premierowi Viktorowi Orbanowi nadzwyczajne uprawnienia. Jego tekst ukazał się na łamach dziennika "Rzeczpospolita"
AR 302209896
Prof. Bogdan Góralczyk udzielił obszernego wywiadu dla ulokowanego w Brukseli portalu EU-China Hub, specjalizującego się w relacjach UE z Chinami.
20160614 Mg 3825 800x500_c
Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stypendium w Chinach - 2020 Silk Road School (Suzhou), Renmin University of China
T
Dr Agnieszka Chmielewska, jako Kierownik Jednostki Dydaktycznej dla kierunku europeistyka studia I stopnia o profilu ogólnoakademickim oraz dla kierunku europeistyka - studia europejskie studia I i II stopnia o profilu ogólnoakademickim ogłasza listę zajęć semestru letniego roku akademickiego 2019/2020, które do odwołania będą prowadzone zdalnie. AKTUALIZACJA Z 23.03.2020
Slajder Na Stronę
Na stronach UW i BSS pojawił się komunikat Pani Rektor ws. zasad składania wniosków o stypendia i wypłat w stanie zagrożenia epidemicznego. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.
Slajder Na Stronę
Drodzy Studenci! Prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem
Slajder Na Stronę (3)
W ślad za dyrektywami Władz Rektorskich oraz rozwojem sytuacji związanej z epidemią koronawirusa w kraju i za granicą informujemy, że Centrum Europejskie w pełni, włącznie z Administracją, od 18 marca w pełni przechodzi na pracę w trybie zdalnym - aż do odwołania.
Slajder Na Stronę (2)
Przedstawiamy Państwu najważniejsze kwestie związane z kontynuacją procesu dydaktycznego w sytuacji odwołania zajęć dydaktycznych prowadzonych „w sali”. Uwzględniliśmy wszystkie aspekty prawne, finansowe i organizacyjne. Jest to dla nas wszystkich nowe wyzwanie.
Slajder Na Stronę
1 2 3 48