Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów na kolejną edycję kursów maturalnych pt. „WOS w Pigułce”. Są one prowadzone przez przedstawicieli dwóch jednostek Uniwersytetu Warszawskiego: Centrum Europejskiego oraz Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.
WOS W Pigułce 2019 Cover
Prof. Bogdan Góralczyk o konsekwencjach wirusa COVID19 na łamach www.rp.pl.
AR 302209896
W dniach 1-9.02,2020 r. prof. W. Czapliński przebywał w Uzbekistanie na zaproszenie International Westminster University w Taszkencie. Wygłosił cykl wykładów na temat prawnych aspektów stosunków zewnętrznych UE.
16054_html_m210efb77
DEAR (ERASMUS) STUDENTS, we kindly ask those of you who have any difficulties in registering on the selected ERASMUS course to write an e-mail on h.nyc@nulluw.edu.pl. Please prepare a list of selected courses that you’re willing to be registered for as well as your K-NUMBER and send it on h.nyc@nulluw.edu.pl - we add your name for the course.
Post
Szanowni Państwo, Informujemy, że nabożeństwo żałobne za pierwszą Dyrektor naszego Centrum, Panią Profesor Zofię Sokolewicz odbędzie się 7 lutego (w piątek) o godz. 11,00 w kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach w Warszawie. Dyrekcja
Zofia Sokolewicz
Przewodniczącą Rady Dydaktycznej kierunków europeistyka i europeistyka - studia europejskie została dr Agnieszka Chmielewska z Centrum Europejskiego. Gratulujemy wyboru!!!
Rada Dydaktyczna
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 stycznia br. zmarła Profesor dr hab. Zofia Sokolewicz, wybitny etnolog, postać wyrazista dla wszystkich zajmujących się antropologią kulturową i społeczną w kraju i na świecie.
Zofia Sokolewicz
W tureckim czasopiśmie "Atatürk Dergisi"pojawił się artykuł prof. UW dr hab. Marty Grabowskiej
Slajder Na Stronę (1)
Dyrektor Centrum prof. Bogdan Góralczyk w dniach 13-18 stycznia przebywał w Indiach. Wziął udział w międzynarodowej konferencji think tanków Raisina Dialogue w New Delhi, przy okazji której zaprezentowano rezultaty programu badawczego sponsorowanego przez Komisję Europejską dotyczącego Strategicznego Partnerstwa UE i Indii, którego uczestnikami byli prof. B. Góralczyk oraz dr K. Zajączkowski z CE UW.
20200114_122222_resized
Z przyjemnością informujemy, że nasza Koleżanka dr Olga Barburska uzyskała stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.
Slajder Na Stronę
1 2 3 45