Aktualności

Na stronie dostępne są już plany sesji letniej w zakładce Studia -> Sekretariat Studiów
Slajder Na Stronę
Informacje o egzaminach i zaliczeniach zdalnych w sesji letniej roku 2019/2020
Egzaminy Zdalne
Informujemy, ze od 1 czerwca będzie na rynku nowy obszerny tom naukowy prof. Bogdana Góralczyka "Węgierski Syndrom: Trianon", przygotowany na setną rocznicę tego nieszczęsnego dla Węgier Traktatu.(4 czerwca 1920).
1
W związku z zapytaniami dotyczącymi ważności legitymacji studenckich uprzejmie informujemy, iż przepisami ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa sars-cov-2 (Dz. U z 2020 r., poz. 695) wprowadzono zmiany w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich i legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego.
Unnamed
Zachęcamy do obejrzenia! Autorki: Karolina Lipska i Ola Musiał (Europejski kanon filmowy -dr Mirella Kurkowska)
Nosferatu Kadr 1.2
Konkurs na Młodzieżowego Delegata RP do ONZ. Zapraszamy. Czas do do 20 maja.
Slajder Na Stronę
BUW wznawia wypożyczanie książek
BUW_logo_poziome_kontra
Mimo, panującej sytuacji w CE UW praca wre, właśnie ukazał sie nr 1/2020 "Studiów Europejskich - Studies in European Affairs".
Studia_Europ_2020_1_okladka_4_1
Tak jak sygnalizowaliśmy wcześniej, prof. Bogdan Góralczyk nadal jest aktywny medialnie i komentuje sytuację globalną, w tym przyszłe miejsce na mapie Unii Europejskiej oraz Polski, przede wszystkim w kontekście narastającej kontrowersji ("nowej zimnej wojny") w stosunkach USA - Chiny, czyli dwoma największymi organizmami gospodarczymi na świecie
Bogdan Góralczyk
1 2 3 50