Aktualności

Konferencja odbędzie się 23 września 2021 r. w godzinach 10:00-15:00 w formie hybrydowej. Agenda spotkania skoncentruje się na gospodarczych aspektach europejskiej autonomii strategicznej oraz jej możliwym wpływie na pozycję UE na arenie międzynarodowe.
Konferencja_KPRD_2021_1
Program polega na wspieraniu studenta ze spektrum autyzmu w funkcjonowaniu na uczelni przez studenta starszego roku, tego samego lub pokrewnego kierunku. Jesteś zainteresowana/y? Sprawdź szczegóły we wpisie!
Uniwersytet Warszawski   Level Up
Informujemy, że dziekanat Centrum Europejskiego UW będzie nieczynny w dniach 6-9 września.
Zamknięty_Dziekanat_6 9.09]
Na przełomie czerwca i lipca dr hab. Agata Dziewulska wygrała dwa konkursy na granty wewnętrzne UW.
Granty Wewnętrzne UW Dla Dr Hab. Agaty Dziewulskiej
Jesteś już po obronie lub masz ja we wrześniu?! Studiuj Europeistykę UW II stopnia! Studia magisterskie przekazują wiedzę o szeroko rozumianej Europie w zakresie politologii, stosunków międzynarodowych, prawa, ekonomii oraz zagadnień kulturowo-społecznych.
Europeistyka_IIst_2tura
W Rzeczpospolitej (dodatek Rzecz o Prawie) ukazał się artykuł dr Marcina Mrowickiego „Walka o prawo do sądu”, w którym dokonał przeglądu najciekawszych orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w czerwcu 2021 r.
Dr.Mrowicki_RP_Sierpień
Drodzy kandydaci! Przyjęcia na studia I stopnia w CE zakończyły się🏁
Koniec_Rekrutacji_Ist_2021
Informujemy, że z powodu urlopu Pani Marii Grzybowskiej, dziekanat Centrum Europejskiego UW będzie nieczynny w dniach 26.07 - 06.08.
Urlop M.Grzybowska
W IRK widnieje status "Zakwalifikowany", a chciał(a)byś widzieć "Przyjęty"? Sprawdź jak to zmienić!
Przyjmowanie_Dokumentów_2021
Serdecznie zapraszamy na oficjalny Obóz Zerowy Europeistyki SielpiaCAMP 2021. Najlepszy sposób na zakończenie najdłuższych wakacji w Twoim życiu jest możliwy tylko z nami. To właśnie tam zaczyna się prawdziwy rok akademicki!
2021_SIELPIA_avatar (1) (1)
1 2 3 70