Aktualności

Ukazał się najnowszy artykuł Prof. Krzysztofa Jasieckiego w wysoko punktowanym (70 pkt) czasopiśmie "Polish sociological review" 2021, nr 1 (213). Zapraszamy do lektury!
Prof.Jasiecki
Szukamy osób, które studiują lub studiowały na Polskich uczelniach i które chcą nam wspierać przy promowaniu Polski online! Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem polskiej uczelni i czujesz, że Twoje doświadczenia były wyjątkowe i chcesz się nimi podzielić ze światem, sprawdź szczegóły w poście!
DigitalAmbassadors FB V2
Już w najbliższym czasie ruszamy ze specjalnym kursem maturalnym na Youtubie przygotowanym wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW!
WOS_w_pigulce Instagram_min
Szósty odcinek Podcastu Światowid jest już dostępny w serwisach streamingowych!
Światowid_6
Zapraszamy na najbliższe spotkanie sekcji socjologicznej Societas Europa. Odbędzie się ono w piątek, 9 kwietnia o godz. 17.00 na platformie Google Meet.
Spotkanie_Sekcji_SocietasEuropa
Zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności życzą Dyrektor Centrum Europejskiego, dr hab. Kamil Zajączkowski, wraz z Dyrekcją
Życzenia_Wielkanoc_2021
25 marca br. odbyła się Wielkanoc on-line pracowników Centrum Europejskiego.
CE_Post_FB
Światowid to Podcast realizowany przez studentów Koła Analiz Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, w którym poruszane są tematy związane ze sprawami międzynarodowymi. Odcinki publikowane są co tydzień, we wtorki o 17.
Podcast_Światowid_30.03
Prosimy o zapoznanie się z komunikatem nr 6 Dyrektora Centrum Europejskiego z dnia 26.03.2021 r., który dotyczy działania administracji Centrum Europejskiego do dnia 09 kwietnia 2021 r.
Komunikat Nr 6 Dyrektora CE
Oficyna Wydawnicza SGH wydała obszerną pracę zbiorową pod red. naukową prof. Urszuli Kurczewskiej, zatytułowaną "Jak przyszłość Unii Europejskiej? Wyzwania/Problemy/Szanse". Miło nam poinformować, że w publikacji udzieliło się dwóch profesorów CE UW.
Tom_o_UE
1 2 3 63